güvenlik
okunan
Windows güvenlik güncellemeleri
0

Windows güvenlik güncellemeleri

Desteği biten XP ve 7 için Windows güvenlik güncellemeleri

 

Bilindiği üzere XP için güvenlik güncellemeleri sona ermiş ancak windows 7 için devam ettiğini Windows 7 tarih mi oluyor konulu yazımızda belirtmiştik.

Windows tabanlı bilgisayarlardaki engüvenlik güncellemeleri büyük tehlike uzaktan yönetim açıklarıdır. Saldırganların özellikle kullandığı sıkça rastlanılan, firma bilgilerinin muhasebe kayıtlarının çalınması gibi olaylar bu açıklar nedeniyle olmaktadır. Bu konu hakkında birçok dolandırıcılık olayı meydana gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de şirket dolandırıcılığı ve firma bilgilerinin çalınmasıdır. Bu konu ayrı bir güvenlik konusu olduğu için bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz

Bilgisayarınızdaki güvenlik açıkları bazen güncellenmeyebilir.  Bunun nedeni internet bağlantınızın olmaması  ya da güncellemeleriniz kapalı olması olabilir. BİLGİSAYARINIZ İÇİN EN ÖNEMLİ GÜNCELLEMELER OLAN bu güncellemeleri manuel olarak aşağıdaki linkten kurabilirsiniz. Açılan sayfanın üst kısmından size ait olan windows sürümünü seçerek dil seçeneğinin seçip kurulum yapınız. Kurulum oldukça kolay ve güvenlidir. (Desteği biten Windows 7 ve XP kullanıcıları içindir)

 Güvenlik güncellemeleri elle kurmak için tıklayın.

 

Düşüncelerin ?
sevdim
0%
sevmedim
0%
emin değilim
0%
eh işte
0%
üzücü
0%
yorumlar

Yorum bırakınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.