yazılım
okunan
Malwarebytes ile güvenliğinizi arttırın.Malwarebytes indir
0
Review

Malwarebytes ile güvenliğinizi arttırın.Malwarebytes indir

Malwarebytes indir

Sözüme bilgisayarlarımızı tehdit eden diye başlamak gerekirdi; fakat 2015 yılı itibariyle bilgisayardan çok, tablet ve mobil piyasaya hakim durumda. Hakim olması pek bir şeyi değiştirmiyor. Aslında eskiye göre artık çok daha büyük dijital pazar var ve buna oranla daha çok tehlikeler var.  Dijital dünyada virüsler,truva atları, solucanlar, spyware ve malware gibi birçok saldırı kurtçukları var. Bunlardan korunmak için antivirüs programları yeterli olamayabiliyor. Burada size yardımcı olabilecek en iyi ücretsiz malware programlarından biri olan Malwarebytes Anti-Malware devreye giriyor. Basit ve gayet kullanışlı arayüzü ile oldukça popüler olan bu program, kolay kurulumu ile son kullanıcılar için oldukça idealdir.

Malware

Kısaca bahseder isek Malware bütün virüsleri içeren genel bir ad olarak düşünebiliriz. Bu kurtçukların genel amacı hem bilgi çalmak,reklam yaratmak ve en önemlisi, bilgisayarınızı zombi yapmaktır. Bende önemli bir bilgi yok o zaman bu programa da gerek yok diye düşünemeyin. Dünyada birçok siber saldırı, DDOS ataklar, dört bir yandan köle edilmiş bilgisayarlar tarafından yapılmaktadır.

Nasıl bulaşır ?

Malware en çok crack uygulamaları ve bazı programlara uygulanan patchler sayesinde bir güzel bulaşır. Diğer bulaşma yöntemleri, her türlü wireless şifresini kırın, facebook hackleyen program, resimlerinizi tüm internetten silin,kendinizi uçurun, doğan marka aracınızı ferrari yapın gibi çok uç ama dikkat çekici programlara eklenerek bir köşede kurulmayı ve kurulduktan sonra bulaşmayı beklemektedirler. Bu ve bunun gibi programlara karşı dikkatli olmak, kurulum esnasında yönergeleri iyi okumak gereklidir.

Malwarebytes Anti-Malware’i kendi sistemimizde test ettik. Sitemimizde tarayıcıya deneme amaçlı eklediğimiz saçma sapan reklam eklentilerini,(Google’u açayım derken google yerine abuk sabuk karşımıza gelen search sayfalarından biri) ayrıca kayıt defterine bulaşmış başka programlar aracılığı ile gelen reklam izlerini kısa sürede temizledi.Bu işlemleri en son rapor olarak sunması da ayrı bir özelliği.

Kurulum

Verdiğimiz linkten programı indirdikten sonra, kurulumu yapmak için ek bilgiye ihtiyacınız yok, kolay kurulumu geçtikten sonra hızlı bir şekilde taratma işlemini yapabilirsiniz. Son söz bu programın üreticilerinden. “Zararlılar olmadan bir dünya düşünün. Bizim hayalimiz bu”

Malwarebytes indir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

Ücretsiz video oynatıcı Gom Player

 

Ücretsiz antivirüs programı Avira

 

Rahatsız edici reklamlardan kurtulun
Artıları

Türkçe dil desteği
kolay kurulum,basit arayüz,
hızlı tarama,
reklamsız
ücretsiz

Eksileri

Tarayıcıya eklenme özelliği olabilirdi
İşlem tüketimi biraz yüksek

değerlendirme
güvendemisin notu
kullanıcı notu
not ver
iyi
tarama hızı
arayüz
koruma
güvendemisin notu
kullanıcı notu
Daha önce not verdiniz.
Düşüncelerin ?
sevdim
0%
sevmedim
0%
emin değilim
0%
eh işte
0%
üzücü
0%
yorumlar

Yorum bırakınız.

iyi
tarama hızı
arayüz
koruma

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.