3

Biz kimiz ?

Hedza Group, www.hedzaajans.com bünyesinde Web Tasarım, Logo Tasarım, broşür, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Promosyon Ürünleri Vb. alanlarda ayrıca www.senveta.com alt dalı altında güvenlik sistemleri, yıllık bakım anlaşamları, ofis ve ev teknolojileri hakkında  İzmir ili Bornova ilçesinde hizmet veren firmamız 15 yıllık bilgisayar/network sistemleri tecrübesi, 10 yıllık web tasarım/grafik tecrübesi ile güçlenerek daha da gelişmektedir. Bu hizmetlerimize ek olarak www.guvendemisin.com isimli sitemizi yayın hayatına sokarak insanları bilinçlendirmeyi ilke edinmiştir.

 

Biz buz kütlesinin altına bakan kişileriz.llogo son

Biz interneti etkin kullanmayı seven gönüllüleriz.

İnterneti sömürmek yerine ekip biçen kişileriz.

Öğrenmeyi ve öğretmeyi seven insanlarız.

3Yorum
 • ABDULLAH ŞAHAN
  6 Ocak 2015 at 08:30

  TEKNOLOJİNİN SON SÜRAT İLERLEDİĞİ BU ÇAĞDA, BÖYLE BİLGİLENDİRİCİ BİR SİTE İLE İNSANLIĞA HİZMET ETMENİZ CANI GÖNÜLDEN KUTLANACAK BİR KONU. HEPİNİZİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM. BİRAN ÖNCEDE İNTERNET’TEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ KONUSUNDA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜR EDER İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

 • side çetin
  17 Ağustos 2017 at 22:53

  özellikle mobil ödeme kapatma makaleniz çok faydalı. ama bizim millet işte doğru söyleyenden pek hazetmez.. pek çok arkadaşıma sayfanızdaki yazıya yönlendirdim. ya okumadılar, ya anlamadılar, eminim hiç bir şey yapmadılar. kimse geri dönüp teşekkür veya soru sormadı. dolandırıcılara ise hemencecik inanırız.

  • hedzaajans
   18 Ekim 2017 at 11:24

   İlginiz için teşekkürler. Sosyal medya insanların gözünde eğlence, reklam ve vakit geçirmek için işe yarayan bir oluşum. Kişiler bu oluşumda vakitlerini güvenlik ve tehditler yada dolandırıcılık gibi konulara ayırmıyorlar, çünkü henüz başlarına gelmedi.

Yorum bırakınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.