en çok okunan
en yeni
Posts Tagged ‘ücretsiz antivirüs’
en son
 
daha fazla
7 Ocak 2015

Malwarebytes ile güvenliğinizi arttırın.Malwarebytes indir

Malwarebytes indir

Sözüme bilgisayarlarımızı tehdit eden diye başlamak gerekirdi; fakat 2015 yılı itibariyle bilgisayardan çok, tablet ve mobil piyasaya hakim durumda. Hakim olması pek bir şeyi değiştirmiyor. Aslında eskiye göre artık çok daha büyük dijital pazar var ve buna oranla daha çok tehlikeler var.  Dijital dünyada virüsler,truva atları, solucanlar, spyware ve malware gibi birçok saldırı kurtçukları var. Bunlardan korunmak için antivirüs programları yeterli olamayabiliyor. Burada size yardımcı olabilecek en iyi ücretsiz malware programlarından biri olan Malwarebytes Anti-Malware devreye giriyor. Basit ve gayet kullanışlı arayüzü ile [...]

550
 
daha fazla
25 Aralık 2014

ücretsiz antivirüs yazılımı AVIRA.

Eğer hala bir virüs programınız yok ise AVIRA sizin için biçilmiş kaftan Ücretsiz olmasına karşın PC güvenliğinde tercih edebileceğiniz güvenli çözümlerden biridir. Arayüzü basit ve kullanışlıdır. Tek yapmanız gereken kurulumu tamamlayıp bilgisayarınızı taratmak.

Güvendemisin olarak AVIRA’yı öneriyoruz. Programı buradan indirebilirsiniz.

805
 
daha fazla
22 Aralık 2014

1 yıl ücretsiz virüs koruması

Eğer hala bir virüs programına sahip değil iseniz, AVAST 1 yıllık ücretsiz program veriyor. 1 yıl boyunca pc’nizi ücretsiz koruyabilirsiniz. Ücretsiz olması sebebiyle tercih edilebilecek güvenlik yazılımıdır. Dünyada milyonlarca kişi ve birçok şirket tarafından kullanılan Avast’ ı tercih edebilirsiniz.

 

 

http://www.avast.com/tr-tr/registration-free-antivirus.php bu linki doldurduktan sonra http://www.avast.com/index bu linkten programı indirip kurunuz..Gerekli talimatlar mail adresinize gelecek.

 

 

 

455


güvenlik
 
 
şüpheli-numara
 
şüpheli-numara
 
çalınan-face-şifresi
 
Notlarımız
“%100 bilişim güvenliği olamaz; ancak önlem alınabilir.” guvendemisin.com
Bizin Takip Edin.
yazılım
 
malwarebytes-guvendemisin
Malwarebytes ile güvenliğinizi arttırın.Malwarebytes indir
 
hardwipe-guvendemisin
Hardwipe. Verilerinizi yok edin.
 
Uzaktan yardım programları konusunda en tecrübelisi: TeamWıever
 
Gom player
 
ücretsiz antivirüs yazılımı AVIRA.
mobil
farklı bir filtre deneyin